fbpx

Pasakokite istorijas savo nuotraukomis

Pasakokite istorijas savo nuotraukomis

✔️ Pasakokite istorijas savo nuotraukomis. Pastarąją fotografas gali papasakoti naudojant nuotraukų serija, o kartais pakanka net vienos nuotrauka. Nuotraukų serijos atveju vaizdai yra išdėstomi tam tikru būdu, siekiant paveikti žiūrovo emocijas.

👥 Nuotraukų serija tarpusavyje turi turėti kažką bendro, tai gali būti: spalvos, modeliai, rekvizitai, apranga, modelių fiziniai bruožai, objektai ir t. t.
Kodėl verta tai daryti❓

👉 Graži nuotrauka dažnu atveju yra tik graži ir greitai pamirštama. Nuotraukos, kuriomis atskleidžiama tam tikra istorija ar mintis yra labiau įsimintinos, palieka didesnę išliekamąją vertę žiūrovui, o kartais net keičia požiūrį. Taip yra todėl, nes žiūrėdamas nuotraukų istoriją žiūrovas ją išgyvena emociškai, jaučia tam tikrus jausmus pritaikydamas juos savo asmeninėje patirtyje.

🎄Nebūtinai nuotraukų istorija turi keisti žiūrovo gyvenima, tai gali būti tiesiog eilinė Kalėdinė istorija (kaip pavaizduota pavyzdyje), tačiau pastaroji yra daug įdomesnė žiūrovui nei pavienė, nieko nepasakojanti graži vaikų nuotrauka prie eglutės.