fbpx

Projektas – Planeta – apnuogintos tiesos

 

Šio projekto pagrindinė idėja – nuogas kūnas yra dažomas, žmogaus kūnas gali būti panaudojamas kaip puikiausia meninės, kūrybinės išraiškos forma, žmogaus kūno plastika suteikia gyvybės bet kokiam sukurtam objektui, žmogaus akys suteikia emocinio stiprumo kuriamam siužetui. Kūnas būdamas nuogas tapatinasis su kažkuria žemės dalimi, jis kaip drobė, kuri sugeria visas problemas ir emocijas į save.

BodyArt fotokursai.lt fotostudijoje – projektas, kuris šiais metais paliko daugiausiai pėdsakų mūsų darbo aplinkoje.

Prieš kuriant projektą pagrindinis fotografių tikslas buvo, jog projektas turi paliesti planetai aktualią temą, o tik po to pradėta galvoti kaip techniškai viską įgyvendinti, tam prireikė ne vieno ilgo pokalbių vakaro 😁 vienas iš didžiausių privalumų kuriant tokius projektus tai pasiruošimo procesas, kuris kupinas emocijų, diskusijų, paieškų, ginčų ir juoko.

Kas motyvuoja dalyvauti tokiuose projektuose? Bendravimas, buvimas komandoje kuri siekia bendro tikslo. Pergalės jausmas, bei žmonių palaikymas. Taip pat tai puiki savirealizacijos forma, o visų svarbiausia – viso kūrybinio proceso metu vyksta pastovus mokinimosi procesas – praktika su daug daug žinių.

Projekto autorės

Viktorija Venckutė – visažistė

Norime labai pagirti ir pasidžiaugti viena mūsų komandos nare tai visažistė Viktorija Venckutė, jos profesionalumo ir išmanumo dėka mūsų nuotraukos buvo tobulesnės, tik su jos pagalba, praėjusį mokinimosi sezoną, pavyko įgyvendinti daug nuostabių projektų, kurie mums visiems bendrai atnešė žinias, praktiką, daug supratimo apie fotografavimą bei fotografiją.