fbpx

Augustinas Balaišis.
Fotografiją įsimylėjau dar mokykloje. Svajojau tapti video dizaineriu, įstojau mokytis į Vilniaus Dailės Akademiją, fotografijos ir medijos meno specialybę. Labai mėgavausi studijomis, gaunamomis žiniomis ir sutiktais žmonėmis. Savo svajonę įgyvendinau iškart po pirmo studijų kurso. Dirbau su skirtingomis medijomis, prie skirtingų projektų, televizijos, kino, video reklamos gamybos, motion graphics, video montažo, fotografijų retušavimo, spaudos. Taip pat buvau reklamos studijos meno vadovas, turiu dizaino vadovo patirties. Patinka važinėti dviračiu, mechaninės klaviatūros, žaisti EVE online, susipažinti su žmonėmis, šypsotis ir juoktis. Ką veikiu dabar? Dirbu Vytauto Didžiojo ir Kauno Technologijos universitetuose, ten nagrinėju vizualinės komunikacijos, kūrybiškumo ir rinkodaros temas. Šiuo metu rašau baigiamąjį darbą marketingo srityje susijusi su plastine chirurgija ir papildyta realybe. Tikiuosi, kad Tau foto kursų metu kils klausimų, sužinosi ir atrasi kažką naujo, įgysi dar daugiau drąsos ir gerai praleisi laiką! Nekantrauju su Tavimi susipažinti!

Artiom IštuganovBlogai mokiausi mokykloje, neturėjau seno Zenito, kurį būčiau mylejęs ir negaliu dabar papasakoti graudžiai mielos įstorijos, kaip įsižiebė mano meile su fotografija.

Nuo 2006 metų fotografuoju, pradžioje renginius, vėliau įsikūriau studija ir pradėjau fotografuoti daiktus, reklamą, verslo portretus ir kitas įvairias taikomasias nuotraukas. Per 10+ metų teko dirbti su įvairiomis įmonėmis ir daryti daug įdomių projektų. Nuo didelių sandelių fotografavimo iki korporatyvinių portretų.

Šiuo metu daugiausiai fotografuojame reklamą, produktus, pakuotes ir korporatyvinius portretus, bei įmonių renginius.

Šalia fotografavimo veiklos jau virš penkerių metų dėstau paskaitas foto-kursuose nuo pradedančiūjų lygio iki pažengusių studijos meigėjų. Čia jis apie save.

O dabar fotokursai.lt apie jį. Negana to, jog Artiomas profesionalus fotografas, jis puikus mokytojas, nes visuomet žino visus atsakymus į visus klausimus. Artiomas turbūt vienintelis fotografas Lietuvoje, kuris perskaitęs ir įsiminęs tiek daug techninių charakteristikų, kuris žino kiekvieno šviesos spindulio panaudojimo galimybę. Artioms  kartais kategoriškas, turintis griežtą savo nuomonę, bet jo nuomonė visuomet pagrįsta, bei argumentuota. Taip pat Artimas turbūt vienintelis fotografas Lietuvoje, turintis didžiulę peilių kolekciją, kokią??? Kai atvyksite pas jį į pamoką tikrai papasakos ir apie peilių kolekciją ir apie fototechnikos panaudojimo galimybes.

Tomas Jaskauskas. Video montavimo kursai.Filmavimas, efektai, montavimas, medijos ir sportas tai dalykai kuriuose Tomas nardo kaip delfinas Atlanto vandenyne. Tomas Jaskauskas– energija ir entuziazmu sprogstantis fotokursai.lt video pamokų lektorius, kuris per savo praktiką sukaupęs begalę patirties video gamybos procese, su video kūrimu, video montavimu jis susijęs nuo 16 – kos metų, o video montavimo lektoriumi dirba jau daugiau nei 5 – is metus. Tomas ne tik puikiai išmano visas Adobe paketo programas, bet ir moka mokinti. Jo mokymas struktūrizuotas, išsamus, visiems suprantama kalba, po kurio neabejotinai pajusite, jog daug geriau suprantate kaip veikia ir kaip produktyviai išnaudoti Adobe Premiere.

Tomas Brazinskas – Brazzi kūrybos namų ir prekės ženklo įkūrėjas, fotografas ir vizionierius. Buvusios siuvyklos patalpose įžvelgęs fotografijos studiją, kuri ilgainiui tapo fotostudijos standartu Lietuvoje ir jau 7 metus suburia kūryba alsuojančius žmones. Kaip sako Tomas, jis geba kurti tik dalindamasis bei įkvėpdamas: per 10 dėstymo metų užaugino ne vieną puikių fotografų kartą ir kūrybos projektams sutelkė įvairių sričių profesionalus bei siekiančius tokiais tapti.
Šiandien Tomo akiratyje tik stipriai pažengę fotografai, kuriuos konsultuoja stiliaus, portfolio, marketingo temomis ir drauge su industrijos geriausiais kelia Lietuvos fotografijos standartus į pasaulinį lygį.

Esu fotografas Paulius Umbrasas, nors pagal specialybę farmacininkas.

Fotografuoju jau apie 12 metų, pradėjau domėtis dar mokyklos laikais, ten turėjome fotografijos būrelį, kur išmokau šiokių tokių pradmenų, bet beveik visas žinias sukaupiau pats, besidomėdamas įvairiomis fotografijos kryptimis. Pradėjau nuo makro fotografijos, vėliau sekė peizažai, tada naktinė fotografija, dabar skraidau su dronu ir fotografuoju viską iš aukštai. Domėdamasis makro fotografija daug išmokau ne tik apie techniką, bet ir apie gamtą, vabzdžius, voragyvius, jų rūšis, fotografuodamas naktinį dangų pradėjau domėtis Šiaurės pašvaistėmis, kaip jos susidaro ir kada jas pamatyti, žvaigždžių judėjimu danguje, kada ir kur galima pamatyti Paukščių taką ir panašiais dalykais.

Vienintelis dalykas ko nemėgstu fotografuoti – tai žmonės, jie visi man atrodo vienodi, dvi akys, nosis, burna, dvi rankos, dvi kojos, o va pamatyti kiek akių ar kokius čiuptuvus turi 3-4mm dydžio voras tikrai ne kiekvienas gali. O nufotografavęs ir pasididinęs vaizdą kelis šimtus kartų galiu pamatyti visai kitą pasaulį.

2015 m. savo gimtajame mieste Utenoje buvau surengęs makro fotografijos parodą, lankytojams parodžiau įvairių smulkių padarėlių nuotraukas, kuriose daugelis galėjo pamatyti tai ko plika akimi gamtoje nepamatysi.

 

jyjdhytjdytjdtyjndtyj