fbpx

Gytis Dovydaitis, tai žmogus, kuris jau daug metų dirba su fotografija, o su vizualiaisiais menais – turbūt visą gyvenimą. Nuo pat mažens mėgęs piešti, vėliau gilinęsis į akademinį piešimą, sulaukęs  16m. amžiaus, Gytis atrado fotografiją. Fotografija jį sužavėjo  savo dokumentine prigimtimi. Baigęs 11 klasę, Gytis buvo atrinktas dalyvauti televizijos projekte „Praktikantai“, kuriame gavo galimybę atlikti savo svajonių darbo praktiką. Nesunku atspėti, kad Gytis pasirinko būti fotografu. Praktiką atlikęs Fotofabrike, jame liko dirbti dar 4 metus.

Šiuo metu Gytis atradęs savyje pedagogo gyslelę, be galo džiaugiasi galėdamas vesti paskaitas. Kaip jis pats sako: „Mano nuomone, pats kilniausias darbas, kokį tik žmogus gali dirbti, yra savo žinių bei patirtį perteikti kitiems, taip darant teigiamą įtaką tolesniam jų gyvenimui ir progresui studijuojamoje srityje“.

Kursantai Gytį apibūdina, kaip viena iš tų dėstytojų,  kurie paskaitas veda nuoširdžiai, negaili patarimų bei laiko ir visų svarbiausia –  orientuojasi į maksimaliai kokybišką išmokymą, o ne tik sausą išdėstymą.

Dar viena Gyčio silpnybė – gitara. Gitarą, kaip ir fotoaparatą, Gytis retai kada paleidžia iš rankų. Muzika jam yra tokia pat didelė aistra, kaip ir fotografija. Tris metus aktyviai grojęs keliuose roko projektuose dabar jis tikisi ateityje mokyti ne tik fotografijos, bet muzikos meno.

Artiom IštuganovBlogai mokiausi mokykloje, neturėjau seno Zenito, kurį būčiau mylejęs ir negaliu dabar papasakoti graudžiai mielos įstorijos, kaip įsižiebė mano meile su fotografija.

Nuo 2006 metų fotografuoju, pradžioje renginius, vėliau įsikūriau studija ir pradėjau fotografuoti daiktus, reklamą, verslo portretus ir kitas įvairias taikomasias nuotraukas. Per 10+ metų teko dirbti su įvairiomis įmonėmis ir daryti daug įdomių projektų. Nuo didelių sandelių fotografavimo iki korporatyvinių portretų.

Šiuo metu daugiausiai fotografuojame reklamą, produktus, pakuotes ir korporatyvinius portretus, bei įmonių renginius.

Šalia fotografavimo veiklos jau virš penkerių metų dėstau paskaitas foto-kursuose nuo pradedančiūjų lygio iki pažengusių studijos meigėjų. Čia jis apie save.

O dabar fotokursai.lt apie jį. Negana to, jog Artiomas profesionalus fotografas, jis puikus mokytojas, nes visuomet žino visus atsakymus į visus klausimus. Artiomas turbūt vienintelis fotografas Lietuvoje, kuris perskaitęs ir įsiminęs tiek daug techninių charakteristikų, kuris žino kiekvieno šviesos spindulio panaudojimo galimybę. Artioms  kartais kategoriškas, turintis griežtą savo nuomonę, bet jo nuomonė visuomet pagrįsta, bei argumentuota. Taip pat Artimas turbūt vienintelis fotografas Lietuvoje, turintis didžiulę peilių kolekciją, kokią??? Kai atvyksite pas jį į pamoką tikrai papasakos ir apie peilių kolekciją ir apie fototechnikos panaudojimo galimybes.

Tomas Jaskauskas. Video montavimo kursai. Filmavimas, efektai, montavimas, medijos ir sportas ???? Kas? Tai aš Tomas Jaskauskas– energija ir entuziazmu sprogstantis fotokursai.ltvideo pamokų lektorius, kuris per savo praktiką sukaupęs begalę patirties video gamybos procese, kas aš esu, kiek daug aš žinau ir kiek daug aš galiu parodysiu praktinių pamokų metu. Tad labai kviečiu, visus aktyviai dalyvauti mano pamokose.

Tomas Brazinskas – portreto ir mados fotografas, fotografijos, retušavimo lektorius. Tomas patirties sėmėsi Danijoje menu ir gyvenimo būdo mokykloje bei Londono šiuolaikinio meno bei fotografijos studijų metu Londone. Jo moto būti įkvėptam, kad įkvėpti („inspired to inspire“). Fotografo manymų įkvėpimas slepiasi kasdieniniuose dalykuose, tereikia į viską pasistengti pažiūrėti kitu kampu.

Esu fotografas Paulius Umbrasas, nors pagal specialybę farmacininkas.

Fotografuoju jau apie 12 metų, pradėjau domėtis dar mokyklos laikais, ten turėjome fotografijos būrelį, kur išmokau šiokių tokių pradmenų, bet beveik visas žinias sukaupiau pats, besidomėdamas įvairiomis fotografijos kryptimis. Pradėjau nuo makro fotografijos, vėliau sekė peizažai, tada naktinė fotografija, dabar skraidau su dronu ir fotografuoju viską iš aukštai. Domėdamasis makro fotografija daug išmokau ne tik apie techniką, bet ir apie gamtą, vabzdžius, voragyvius, jų rūšis, fotografuodamas naktinį dangų pradėjau domėtis Šiaurės pašvaistėmis, kaip jos susidaro ir kada jas pamatyti, žvaigždžių judėjimu danguje, kada ir kur galima pamatyti Paukščių taką ir panašiais dalykais.

Vienintelis dalykas ko nemėgstu fotografuoti – tai žmonės, jie visi man atrodo vienodi, dvi akys, nosis, burna, dvi rankos, dvi kojos, o va pamatyti kiek akių ar kokius čiuptuvus turi 3-4mm dydžio voras tikrai ne kiekvienas gali. O nufotografavęs ir pasididinęs vaizdą kelis šimtus kartų galiu pamatyti visai kitą pasaulį.

2015 m. savo gimtajame mieste Utenoje buvau surengęs makro fotografijos parodą, lankytojams parodžiau įvairių smulkių padarėlių nuotraukas, kuriose daugelis galėjo pamatyti tai ko plika akimi gamtoje nepamatysi.