fbpx

Privatumo politika

Uždėdami varnelę ties “Sutinku su Privatumo politika”, patvirtinate, kad išsamiai susipažinote su šia politika, ją supratote ir sutinkate su išdėstytomis sąlygomis.

Jūsų asmeninių duomenų saugumas – mūsų prioritetas. Mes gerbiame Jūsų privatumą, todėl nerenkame jokių nereikalingų duomenų, kurie būtų skirti bet kam kitam išskyrus kokybiškos informacijos teikimui susijusios su fotografija bei fototechnika.

Užtikriname, kad visi Jūsų duomenys tvarkomi ir saugomi pagal Lietuvos Respublikos asmens duomenų apsaugos įstatyme numatytus reikalavimus bei kitus Lietuvos Respublikoje asmens duomenų apsaugą reglamentuojančius teisės aktus, taikant reikiamas organizacines ir technines priemones skirtas apsaugoti Jūsų duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto atskleidimo, sunaikinimo, pakeitimo, taip pat nuo neteisėto tvarkymo veiksmų.

Fotokursai.lt kolektyvas supažindintas su asmens duomenų apsaugos reikalavimais ir užtikrina nustatytų organizacinių priemonių dėl duomenų tvarkymo laikymąsi. Prieigą prie duomenų turi tik fotokursai.lt įgalioti asmenys.

Užtikriname, kad Jūsų asmeninius duomenis naudojame sąžiningai, teisėtu tikslu ir tik tokia apimtimi bei tokį laikotarpį, koks būtinas aiškiai apibrėžtiems ir teisėtiems tikslams pasiekti, atsižvelgiant į duomenų subjekto privatumo apsaugą.

Kaip ir kokius duomenis renkame

  • Duomenis, kuriuos pateikiate tiesiogiai www.fotokursai.lt, kai perkate seminarą. Tai apima Jūsų vardą, pavardę, telefono numerį, adresą, elektroninio pašto adresą, su pirkimu susijusią informaciją (pirkimo data, prekės kaina, kiekis, IP adresas, užsakymo data, prekės pavadinimas, prekės kodas), mokėjimo informaciją. Jei buvo pirkta kitam asmeniui, mes surenkame jų pristatymo duomenys ir kontaktinę informaciją.

Kam naudojame surinktus duomenis?

Tiesioginės rinkodaros vykdymui, įskaitant naujienlaiškių siuntimą, skambučius bei trumpųjų SMS žinučių siuntimą;

Jūsų teisės

  • Jūs turite teisę sužinoti, kokius jūsų asmeninius duomenis esame sukaupę.

  • Jūs turite teisę paprašyti ištaisyti neteisingus, neišsamius ar netikslius duomenis.

  • Jūs turite teisę paprašyti ištrinti sukauptus asmeninius duomenis apie jus.

  • Jūs turite teisę bet kada atsisakyti naujienlaiškių el. paštu arba trumpųjų SMS žinučių bei skambučių.

Jei norite gauti informaciją apie surinktą informacija apie jūsų asmens duomenis ar kreiptis dėl neteisingų, neišsamių ar netikslių duomenų tvarkymo ir prašyti ištaisyti siųskite mums užklausą el. pašto adresu info@fotokursai.lt, laiško antraštėje nurodydami “Užklausa dėl duomenų kaupimo”.

Kur kreiptis dėl teisių pažeidimo

Jei manote, kad Jūsų teisės dėl asmens duomenų tvarkymo ir saugojimo buvo pažeistos, susisiekite su mumis el. pašto adresu info@fotokursai.ltir mes pasistengsime kuo greičiau išspręsti kilusias problemas.