fbpx

Studijinė fotografija

Photoshop pradedantiesiems (I lygis)

Seminaro kaina

Eur69
Įsigyk jau dabar!

Studijinė fotografija – tai 3 val. trukmės praktiniai fotokursai, kurių metu susipažinsime su studijinės fotografijos pagrindais, aptarsime, kokia įranga yra naudojama, fotografuojant studijoje, išsiaiškinsime dirbtinės ir natūralios šviesos skirtumai bei savybes, sužinosime, kokios yra studijinės šviesos schemos, fotografuosime modelį. Kiekvienas seminaro dalyvis gaus 1 val. trukmės fotostudijos nuomos kuponą, kurį panaudos jam patogiu laiku.

 

Seminaro kaina

Eur69
Laisvų vietų nebėra!

Ne paslaptis, jog Adobe Photoshop yra ypač galingas įrankis, bet kaip sakoma, su didžia galia ateina ir didi atsakomybė, tad privalome mokėti saikingai juo naudotis, kad neperkrautume nuotraukų bereikalingais efektais bei nesugadintume technologinių fotografijos aspektų „užsiciklinę“ vien bandymu ją pagražinti.
Praktinis seminaras „Photoshop I lygis“ – 3 val. trukmės seminaras, kuris padės Jums išmokti naudotis Adobe Photoshop programa ir įvaldyti pagrindines jos funkcijas.

KURSŲ METU NAGRINĖSIME ŠIAS TEMAS:Nuotraukos šviesinimo technikos;Smart Sharpen ir Unsharp Mask įrankiai;Triukšmo naikinimas;RAW ir JPEG skirtumai bei RAW fotografijų apdirbimas;Spalvų bei baltos spalvos balanso koregavimas;Nuotraukos apkirpimas, Content Aware Fill naudojimas;Fotografijos pavertimas juodai-balta; Raukšlių ir spuogų ant modelio veido naikinimas;

 

Portretinė fotografija

Seminaro kaina

Eur69
Laisvų vietų nebėra !

Portretinė fotografija tai – 3 val. trukmės seminaras, sudarytas iš dviejų dalių : teorinės ir praktinės. Seminaro teorinėje dalyje sužinosite viską apie: portretų tipus,darbą su modeliu, portretams svarbiausios foto-technikos ypatybes,fotografavimo parametrus,optimalios foto-technikos pasirinkimą skirtingiems portretinės fotografijos tipams, fotografavimo parametrų taikymą konkrečių portretų atvejams.
Praktinėje seminaro dalyje patys fotografuosite modelius, išbandysite portretinėje fotografijoje naudojamą fototechnika ir priedus.Visos paskaitos metu, dėstytojas atsakys į visus Jums kylančius klausimus.