fbpx

Restart. Photography conference by Brazzi, 06-11

Restart. Photography conference by Brazzi, 06-11

Lietuvos fotografų bendruomenė vienijasi bendram tikslui.

Informuojame fotografijos pasaulio bendruomenę su bene pačia smagiausia žinia šiuo laikotarpiu.

Ryškiausi Lietuvos fotografai ir vizualiojo meno autoriai vienijasi nuotoliniu būdu. Iš savo namų, studijų, kūrybos erdvių ar kiemo jie susitinka atsinaujinti – pasikalbėti apie asmeninį augimą, įkvėpimą, kūrybinius procesus ir duoti žiūrovui neįkainojamų patarimų. Tai pirmoji Lietuvoje nuotoliniu būdų vyksianti fotografijos konferencija – RESTART. Jau birželio 11-ąją, nesvarbu, kur bus klausytojas, jis bus pasiekiamas ten, kur yra interneto ryšys.

Konferencijoje bus galimybė pasiklausyti ir pamatyti Lietuvoje puikiai žinomus vardus, tokius kaip portreto fotografą Dainių Ščiuką, kuris dalinsis savo parodų organizavimo patirtimi; garsiems mados pasaulio vardams „L‘Officiel“, „Elle“, „Vogue“ ir kt. kuriantį fotografą Roką Darulį, kuris pasakos apie sėkmingo asmeninio projekto procesą ir rezultatą. Jam antrinti galės ir mados fotografė bei meno vadovė Aura Skulskytė, kuri kelia įdomų klausimą: ar fotografas yra ir meno vadovas? Apie gydomąją fotografijos pusę – modelio išsilaisvinimą, nuogo kūno fotografė, menininkė, poetė Neringa Nekrašiūtė paruošė trumpą „terapeuto“ kursą.

Justinas Vilutis, tarpdisciplininis menininkas ir fotografas, papasakos ne tik apie savo kūrybinį procesą ir patirtį – jo pranešime išgirsime ir apie Sun Ra, itališkus vesternus ir net provoke 1970 m. japonų fotografiją. Tuo tarpu, Audrius Solominas, reklamos ir kino aikštelės fotografas, dalinsis kino inspiracijos motyvais ir nepastebimomis užkulisių detalėmis.

Jūsų lauks net devyniolika pranešėjų, tarp kurių vienas fotokursai.lt lektorių Artiom Ištuganov, o visą naujausią informaciją galite rasti „Facebook“ sukurtame renginyje „Restart. Photography conference by Brazzi“.

Visiems, jau kitaip suplanavusiems birželio 11-ąją – primename, kad bilietų savininkai turės galimybę jiems patogiu laiku peržiūrėti konferencijos įrašą.

RESTART kviečia kartu susiburti ir bendruomeniškai įsikvėpti, atsinaujinti, sustiprinti savo neribotą kūrybą, gauti žinių bei įrankių, tam, kad konkretūs tikslai, idėjos būtų pasiekti ir įgyvendinti greičiau, sklandžiau bei kūrybiškiau!

Labai kviečiame aktyviai dalyvauti šiame renginyje, kaip visad palaikykime vieni kitus savo buvimu, bei žingeidumu.

Bilietą įsigyti galite: https://www.tiketa.lt/LT/online__restart__fotografijos_konferencija_23556