fbpx

Tai kursai, skirti verslo segmentui, kuriuose lankytojai gauna glaustą ir aiškią informaciją nurodančią kryptį tolimesniam darbui. Dėstytojas naudodamas „Prezi“ prezentacijų sistemą leidžia suprasti pačius fotografijos ir naudojimosi fotoaparatu pagrindus. Siekiant suprasti kokią įtaką fotografijoms daro skirtingų specifikacijų fototechnika po teorinės dalies visuomet seka įvairios skirtingos fototechnikos išbandymas. Šios mažiau formalios dalies metu kiekvienas lankytojas gauna galimybę betarpiškai konsultacijai su dėstytoju ir asistentais, tad jei tik po paskaitos lieka kažkokių neatsakytų klausimų ­ tai būna proga viską išsiaiškinti iki galo!

Šio tipo užsiėmimai gali vykti bet kuriame mieste.

NT įmonėms

Kursų kaina derinama individualiai

Norėdami užsisakyti fotokursus savo įmonei, skambinkite telefonu +37060979955

Mūsų klientai:  Ober-Haus_logo_LThausa

Klientas pirmąjį įspūdį apie dominantį objektą susidaro žiūrėdamas nuotraukas ! Dažnai agentai, brokeriai ar savininkai tiesiog neturi laiko, technikos ar įgūdžių, reikalingų padaryti būsto ar kitų parduodamų objektų profesionalias nuotraukas. Todėl objekto pardavimas gali būti nesėkmingas, ar užtrukti daug ilgiau nei įprastai.
Kursų metu susipažinsime su šio žanro specifika, išsiaiškinsite, kaip fotografuoti, kad užmaskuotumėte tam tikrus trūkumus, kokią fototechniką pasirinkti ir kaip maksimaliai išnaudoti jau turimą fototechniką.